

Бензиновый генератор КВІТКА PRO SC5000E + олива (4.8 кВт) (110-7004)
Бензиновый генератор КВІТКА PRO SC5000E + олива (4.8 кВт) (110-7004)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SV275 (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (0.6 л) |
| Мощность | 9 к.с. |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная выходная мощность | 4800 Вт |
| Напряжение питания | 230 В (однофазний) |
| Габаритні розміри | 630х490х530 мм |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Номинальная выходная мощность | 4200 Вт |
| Тип пуску | електростартер, ручний старт |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Стабілізація напруги | система AVR |
| Розетки | 1х16 А (220 В), 1х32 А (220 В) |
| Панель керування | дисплей, електрозапуск, датчик рівня оливи, автоматичний вимикач, розетки, роз’єм заземлення |
| Аккумулятор | 12 В, 7 А*год (у комплекті) |
Информация для заказа
- Цена: 23 899 ₴



