Виробник: Mario Колекція: Чікаго 1200х530/500 Артикул: 1.2.6100.03 Р Підключення: На гарячу воду Колір: Хром Гарантія: від виробника Висота 1200 мм Ширина 530 мм Глибина 80 мм Міжцентрову відстань 500 мм Кількість ребер: 15 Діаметр підключення: G 1/2 '' Обсяг 3.8 л Вага 10.9 кг Рекомендована потужність ТЕНа (MEG / REG / MOA), W 300 Матеріал: нержавіюча сталь Марка стали: AISI 304 Країна-виробник: Україна Комплект поставки: полотенцесушитель - 1 шт. комплект кріплень - 1 шт. кран Маєвського - 1 шт. заглушка - 1 шт. паспорт - 1 шт. коробка - 1 шт.
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Чікаго |
| Бренд | MARIO |
| Вес (кг) | 7,9 |
| Висота, мм | 1200 |
| Глибина, мм | 80 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 15 |
| Мoдель | Чікаго 1200х530/500 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 393 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 500 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 530 |
- Цена: 18 160 ₴




