МАРІО Рушникосушка Санті 800х530/500 Виробник MARIO Код : 1.2.6300.03.P Модель: Санті 800х530/500 Призначення - рушникосушка, Тип водяній Теплова потужність 417 Вт Кількість секцій 9 шт Матеріал нерж.сталь Висота 800 мм Підведення G½ Ширина 530 мм Покриття нерж.сталь Країна виробника Україна Гарантія 5 років Колір нерж.поліров
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Санті |
| Бренд | MARIO |
| Висота, мм | 800 |
| Глибина, мм | 80 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 8 |
| Мoдель | Санті 800х530/500 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 288 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 500 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 530 |
- Цена: 16 500 ₴






