Виробник: Mario Колекція: Деко 1000х445/400 полиров. Артикул: 1.2.4800.03.Р Підключення: На гарячу воду Колір: Хром Гарантія: від виробника Висота 1000 мм Ширина 445 мм Глибина 86 мм Міжцентрову відстань - мм Кількість ребер: 3 Діаметр підключення: G 1/2 '' Обсяг - л Вага - кг Рекомендована потужність ТЕНа (MEG / REG / MOA), W 120 Матеріал: нержавіюча сталь Марка стали: AISI 304 Країна-виробник: Україна Комплект поставки: полотенцесушитель - 1 шт. комплект кріплень - 4 шт. кран Маєвського - 1 шт. заглушка - 1 шт. паспорт - 1 шт. коробка - 1 шт.
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Деко |
| Бренд | MARIO |
| Вес (кг) | 4,6 |
| Висота, мм | 1000 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 3 |
| Мoдель | Деко 1000х445/400 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 120 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 400 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Розміри (ШхВхГ) | 445x1000x106 мм |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 445 |
- Цена: 15 725 ₴






