Товарна категорія: Рушникосушки. Група: Рушникосушки з нержавійки (Рушникосушки з нержавіючої сталі) Тип: Водяна. Підключення: Низ. MARIO Рушникосушка Парус 1200х650/160 Бренд: MARIO Країна-виробник: Україна Артикул: 1.1.0904.01.P Кількість ребер: 11 Висота: 1200 мм., Ширина: 650 мм., Підключ: 160 мм. Вага: 9,4 кг., Об'єм: 3,8 л. Теплова потужність 75/65/20 С: 358 Вт., ТЕН: 300 Вт.
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Парус |
| Бренд | MARIO |
| Висота, мм | 1200 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 11 |
| Мoдель | Парус 1200х650/160 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 360 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 160 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 650 |
- Цена: 11 265 ₴





