Виробник: Mario Колекція: Модена 800х540/500 Артикул: 1.2.6000.03 Р Підключення: На гарячу воду Колір: Хром Гарантія: від виробника Висота 800 мм Ширина 540 мм Глибина 90 мм Міжцентрову відстань 500 мм Кількість ребер: 8 Діаметр підключення: G 1/2 '' Обсяг 2.9 л Вага 6.3 кг Рекомендована потужність ТЕНа (MEG / REG / MOA), W 200 Матеріал: нержавіюча сталь Марка стали: AISI 304 Країна-виробник: Україна Комплект поставки: полотенцесушитель - 1 шт. комплект кріплень - 1 шт. кран Маєвського - 1 шт. заглушка - 1 шт. паспорт - 1 шт. коробка - 1 шт.
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Модена |
| Бренд | MARIO |
| Вес (кг) | 5,5 |
| Висота, мм | 800 |
| Глибина, мм | 90 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 8 |
| Мoдель | Модена 800х540/500 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 249 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 500 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Розміри (ШхВхГ) | 540x800 мм |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 540 |
- Цена: 11 065 ₴






