Рушникосушарка Маріо 900х630/500.дозволяє виконати нижнє, діагональне або бічне підведення води. Кількість секцій — 9, з круглої труби. Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі. Для потреби водяну модель можна переобладнати на комбіновану, встановивши ТЕН, рекомендована потужність якого становить 200 Вт.
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерія | Маріо |
| Бренд | MARIO |
| Вес (кг) | 6,2 |
| Висота, мм | 900 |
| Глибина, мм | 175 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Кількість секцій, шт | 9 |
| Мoдель | Маріо 900х630/500 |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность, Вт | 282 Вт |
| Міжосьова відстань під'єднання, мм | 500 |
| Рабочее давление | 15 кг/см2 |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Ширина, мм | 630 |
- Цена: 8 900 ₴




