Насос вихровий AQUATICA 0.75кВт H 58(34)м Q 45(20)л/хв Ø96мм 10м кабеля
* Комплектація, оновлення зовнішнього вигляду та технічні характеристики - можуть змінюватися виробником без попередження. Перед замовленням уточніть інформацію у менеджера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 778311 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | AQUATICA |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Діаметр, мм | 96 мм |
| Клас ізоляції | F |
| Класс защиты | IP68 |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 м |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Мощность, Вт | 750 Вт |
| Напруга, В | 220–240 В |
| Потужність, кВт | 0.75 кВт |
| Тип насоса | Вихровий |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 049 ₴



