


Аварийный комплект Гибридный ИБП/инвертор Volt Polska SINUS PRO 1000E + Аккумулятор Green Cell AGM VRLA 100Ah
Аварійне джерело живлення sinusPRO 1000 E 12V - це пристрій для безперебійного живлення, серед іншого: установок центрального опалення (печі центрального опалення, насоси, контролери, живильники тощо), комп’ютерів, серверів, комп’ютерних наборів, автоматичних воріт, пристроїв автоматизації. , електроінструменти тощо. У разі втрати напруги мережі 230 В змінного струму пристрій переходить у режим роботи від батареї, забезпечуючи подальшу безперебійну роботу системи та захищаючи від пошкодження установки, незворотної втрати даних тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 12V |
| Выходное напряжение | 220V |
| Количество сетевых розеток | 2шт |
| Полезная мощность (непрерывная) | 700W |
| Сила зарядного напряжения, А | 10 |
| Синусоида | Чистая |
| Страна регистрации бренда | Польша |
Информация для заказа
- Цена: 9 700 ₴



