Бензиновий електрогенератор EnerSol EPG-8500UEA (8.5 кВт, ~3ф, 400 В, є вихід під ATS)
Характеристики
| Двигатель | |
|---|---|
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | EnerSol |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 91.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 695х530х565 мм |
| Дополнительно | дисплей, лічильник мотогодин, вольтметр |
| Количество фаз | 1 / 3 |
| Комплектация | комплект коліс та ручок - 1 шт.; стабілізація напруги AVR - 1 шт.; цифровий мультиметр 3 в 1 - 1 шт.; підготовка під автоматику |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 8500 Вт |
| Мощность | 17 к.с. |
| Напряжение питания | 230 / 400 В |
| Номинальная выходная мощность | 8000 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Розетки | 2х16 А, 1х32 А (230 В), 1х32 А (400 В), є вихід 12 В |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Стабілізація напруги | Да |
| Степень защиты | IP23M |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пуску | електростарт |
Информация для заказа
- Цена: 41 899 ₴










