Інверторний бензогенератор TAGRED TA4100iNW + олива (3.4 кВт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 575х445х485 мм |
| Комплектация | у подарунок олива TAGRED TASAE30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная выходная мощность | 3400 Вт |
| Мощность | 5.6 к.с. (4.1 кВт) |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3200 Вт |
| Расход топлива | 1 л/год |
| Розетки | 2х16 А, є вихід 12 В |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | AVR |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний OHV |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 15 700 ₴








