


Інверторний бензогенератор TAGRED TA2400iNW + олива (2 кВт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 470x390x480 мм |
| Дополнительно | індикатор низького рівня оливи, перевантаження, датчик рівня палива, технологія Smart Throttle |
| Комплектация | у подарунок олива TAGRED TASAE30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная выходная мощность | 2000 Вт |
| Мощность | 2.95 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 1800 Вт |
| Расход топлива | 0.7 л/год |
| Розетки | 2х16 А |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | AVR |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний OHV |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 12 700 ₴



