Інверторний бензиновий генератор JJ POWER E22i + олива (2 кВт)
Характеристики
| Двигатель | |
|---|---|
| Марка двигателя | 148F/P-2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 480x290x440 мм |
| Дисплей | лічильник мотогодин, вольтметр, частота |
| Комплектация | у подарунок олива AL-KO SAE 30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Максимальная выходная мощность | 2000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 1800 Вт |
| Розетки | 1х16 А, USB-роз'єм, вихід 12 В (8.3 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий, 1-циліндровий, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 19 800 ₴









