


Інверторний бензиновий генератор BILTEMA DG1250is + олива (1.1 кВт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 450x240x380 мм |
| Дополнительно | є можливість паралельного підключення |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф) | 1 |
| Комплектация | у подарунок олива AL-KO SAE 30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Максимальная выходная мощность | 1100 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 1000 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.3 л |
| Розетки | 1х16 А, є вихід 12 В (5 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 4800 об/хв |
| Степень защиты | IP23 |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний OHV |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 13 800 ₴



