



Інверторний бензиновий генератор BILTEMA DG3000is + олива (3 кВт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | R210-i |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 605x432x493 мм |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф) | 1 |
| Комплектация | у подарунок олива AL-KO SAE 30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Максимальная выходная мощность | 3000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 2800 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.5 л |
| Расход топлива | 1.7 л/год |
| Розетки | 2х16 А, є вихід 12 В (8.3 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний OHV |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 28 800 ₴



