Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 3 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | AKSA A4CRX46T |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1250 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 54 А*год |
| Габаритні розміри | 2282х1008х1532 мм |
| Дисплей | DSE 6120 |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф) | 0.8 |
| Комплектация | акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Максимальная выходная мощность | 60000 Вт (75 кВА) |
| Напряжение питания | 400 В |
| Номинальная выходная мощность | 56000 Вт (70 кВА) |
| Об'єм оливного бака | 14 л |
| Расход топлива | 18.5 л/год (за 100%-го навантаження) |
| Сила тока | 108.26 А |
| Система охлаждения | рідинна, 20 л |
| Скорость вращения вала | 1500 об/хв |
| Стабілізація напруги | AVR SX460 |
| Тип альтернатора | синхронний безщітковий AK 360, клас захисту - ІР22, клас ізоляції - Н |
| Тип двигателя | дизельний, 4-тактний, 4-циліндровий |
| Тип пуску | електричний стартер |
Информация для заказа
- Цена: 648 900 ₴



