
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG9000E + олива (8 кВт) (220-7007)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 459cc |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 12 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 92.5 кг / брутто 93.5 кг |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Дополнительно | датчик рівня оливи, автоматичний вимикач, датчик рівня палива |
| Комплектация | колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон, у подарунок 2 оливи MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 8000 Вт |
| Мощность | 16 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 7200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Розетки | 1х16 А (220 В), 1х32 А (220 В), є вихід 12 В (8.3 А) |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип пуску | ручний, електростарт |
Информация для заказа
- Цена: 29 149 ₴



