Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 7 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 61.8 кг / брутто 62.8 кг |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Дополнительно | автоматичний вимикач, індикатор низького рівня оливи, датчик палива |
| Комплектация | колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 4800 Вт |
| Мощность | 9 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 4200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Розетки | 1х16 А (220 В), 1х32 А (220 В) |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип пуску | ручний, електростарт |
Информация для заказа
- Цена: 23 699 ₴





