

Генератор дизельний BLUETOOLS DG4500E + олива (4 кВт) (220-7009)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 18 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 85 кг / брутто 90 кг |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Дополнительно | індикатор перевантаження, індикатор низького рівня оливи, датчик рівня палива, захист від перегріву |
| Комплектация | колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон, у подарунок 2 оливи TAGRED TASAE30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 4000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Розетки | 1х16 А (220 В) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | дизельний, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний / електростартер |
Информация для заказа
- Цена: 31 159 ₴



