


Бензиновий генератор BLUETOOLS BG3250M + олива (3 кВт) (220-7001)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 208сc |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 43.1 кг / брутто 44.2 кг |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Дополнительно | індикатор низького рівня оливи, автоматичний вимикач, датчик рівня палива |
| Комплектация | інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 3000 Вт |
| Мощность | 7 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 2600 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Розетки | 2х16 А (220 В) |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 12 879 ₴



