

Генератор дизельний BLUETOOLS DG7000E + олива (6 кВт) (220-7008)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 36 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 125.2 кг / брутто 132.2 кг |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Дополнительно | індикатор перевантаження, індикатор низького рівня оливи, датчик рівня палива, автоматичний вимикач |
| Комплектация | ручки, колеса, інструкція, гарантійний талон, у подарунок 3 оливи TAGRED TASAE30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 6000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 5200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.65 л |
| Розетки | 1х16 А (220 В), 1х21 А (220 В) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | дизельний, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний / електростартер |
Информация для заказа
- Цена: 39 349 ₴



