Дизельний генератор BLUETOOLS DG125YCE (110 кВт, ~3ф, 400 В, є вихід під ATS) (220-7034)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Количество фаз | 3 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | YC6B180L-D20 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1550 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 3050х1100х1660 мм |
| Дисплей | LED/DC42D, тиск оливи, температура води, швидкість двигуна, напруга акумулятора, частота |
| Захист / датчики | тиску оливи, температури охолоджуючої рідини, обертів двигуна, перенавантаження (струм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 110000 Вт / 127.5 кВА |
| Мощность | 163 к.с. |
| Напряжение питания | 400 В |
| Номинальная выходная мощность | 100000 Вт / 125 кВА |
| Об'єм оливного бака | 19 л |
| Сила тока | 180 А |
| Система охлаждения | Водяная |
| Стабілізація напруги | інтелектуальна система AVR |
| Степень защиты | IP33 |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | дизельний, 6-циліндровий |
| Тип пуску | електричний пуск |
Информация для заказа
- Цена: 594 900 ₴









