Інверторний бензиновий генератор SENCI SC9000iE + олива (8.5 кВт)
Характеристики
| Двигатель | |
|---|---|
| Марка двигателя | SC460 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 105 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 820х640х780 мм |
| Дополнительно | дисплей (вольтаж, ампераж, частота, мотогодини), силова розетка, датчик палива, індикатор низької кількості оливи, можливість паралельного підключення |
| Комплектация | у подарунок 2 оливи AL-KO SAE 30 (600 мл); ручка для транспортування, пульт дистанційного керування |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 8500 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 7500 Вт |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пуску | електростарт, ручний старт, дистанційний |
Информация для заказа
- Цена: 94 899 ₴












