

Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC2500i (2.5 кВт) (110-7032)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 23 кг / брутто 25.5 кг |
| Габаритні розміри | 560х360х530 мм |
| Комплектация | інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (0.6 л) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 2500 Вт |
| Мощность | 3.5 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 2200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.38 л |
| Панель керування | еко режим, дисплей, розетки 220 В (2 шт.), USB 5 В, роз'єм заземлення |
| Розетки | 2х220 В |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Тип пуску | ручний |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 25 899 ₴



