Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC8000iEAC (8 кВт, є вихід під ATS) (110-7037)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATS |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 114 кг / брутто 130 кг |
| Габаритні розміри | 820х640х780 мм |
| Комплектация | пульт дистанційного управління, колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (0.6 л) 2 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 8000 Вт |
| Мощность | 16 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 7000 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1 л |
| Панель керування | еко режим, дисплей, кнопка електростартера, вихід під ATS, індикатори перевантаження та низької кількості оливи, захисний вимикач, перемикач двигуна, мультиперемикач, USB 5 В, автоматичний відсікач, розетки 220 В (3 шт.), вихід 12 В, роз'єм заземлення |
| Розетки | 2х16 А (220 В), 1х32 А (220 В), є вихід 12 В (8.3 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Тип пуску | електростарт (включається через кнопку на панелі керування) / ручний старт / є можливість підключення автоматичного введення резерву (ATS) / через пульт дистанційного управління |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 93 899 ₴



