



Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500i (3.2 кВт) (110-7033)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нетто 23 кг / брутто 26 кг |
| Габаритні розміри | 500х310х450 мм |
| Комплектация | інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (0.6 л) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 3200 Вт |
| Мощность | 5.1 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3000 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.45 л |
| Панель керування | дисплей, перемикач запуску, розетки 220 В (2 шт.), USB 5 В, роз'єм заземлення |
| Розетки | 2х220 В |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Тип пуску | ручний |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 27 899 ₴



