Инверторный бензиновый генератор CGM 3300i Италия 3.5 кВт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CGM |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 560х310х490 мм |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф) | 1 |
| Комплектация | у подарунок олива AL-KO SAE 30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальная выходная мощность | 3500 Вт |
| Мощность | 7 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Расход топлива | 1.2 л/год |
| Розетки | 2х16 А (Schuko), 2xUSB-роз'єма, є вихід 12 В |
| Сила тока | 13.9 А |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Стабілізація напруги | AVR |
| Степень защиты | IP23M |
| Тип альтернатора | інверторний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний |
Информация для заказа
- Цена: 29 999 ₴












