Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 240 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1100x750x760 мм |
| Дополнительно | вольтметр, частота, лічильник мотогодин, індикатор рівня оливи та аварійне вимкнення, коли оливи недостатньо |
| Количество фаз | 1 / 3 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная выходная мощность | 8000 Вт (~3ф), 6500 Вт (~1ф) |
| Напряжение питания | 230 / 400 В |
| Номинальная выходная мощность | 7500 Вт (~3ф) |
| Розетки | 1х16 А (230 В, IP44, Schuko), 1х32 А (400 В, IP44), є вихід 12 В (8.3 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | AVR |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | дизельний, 1-циліндровий, 4-тактний |
| Тип пуску | електростартер |
Информация для заказа
- Цена: 128 900 ₴








