Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 605х430х440 мм |
| Дисплей | вольтметр, лічильник мотогодин, частота струму |
| Дополнительно | захист від перевантаження, технологія Smart Throttle (керування зміною швидкості), індикатор рівня палива та низької кількості оливи |
| Комплектация | свічковий ключ, викрутка, 2 штепсельні вилки, посібник користувача польською мовою, 0.6 л оливи TAGRED, колеса та ручки для транспортування |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная выходная мощность | 3500 Вт |
| Мощность | 7.5 к. с. (5600 Вт) |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3000 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Расход топлива | 0.7 л/год |
| Розетки | 2х16 А, є вихід 12 В |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | є |
| Тип альтернатора | з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний / електростартер |
Информация для заказа
- Цена: 13 899 ₴












