

Дизельний генератор КВІТКА PRO SCD4500E + олива (4 кВт) (110-7009)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 178 (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 18 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 85.2 кг / брутто 91.3 кг |
| Габаритні розміри | 700х500х580 мм |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Комплектация | колеса, ручка, інструкція, гарантійний талон, у подарунок 2 оливи TAGRED TASAE30 (600 мл) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 4000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 3200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Панель керування | дисплей, електрозапуск, датчик рівня оливи, індикатор навантаження, вимикач нагрівання, автоматичний вимикач, розетка, роз’єм заземлення |
| Розетки | 1х16 А (220 В) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Тип пуску | електростартер, ручний старт |
| Уровень шума | 80-85 дБ |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 32 899 ₴



