


Генератор бензиновий КВІТКА PRO SC3250 + олива (3 кВт) (110-7001)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | AP170F (на 5-8% потужніший двигун відносно моторів з ідентичними параметрами) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 620х485х530 мм |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Комплектация | без коліс та ручки; інструкція, гарантійний талон, у подарунок олива MOL Dynamic Garden 4T 10W-30 (0.6 л) |
| Максимальная выходная мощность | 3000 Вт |
| Мощность | 7 к.с. |
| Напряжение питания | 230 В (однофазний) |
| Номинальная выходная мощность | 2600 Вт |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Панель керування | дисплей, датчик рівня оливи, автоматичний вимикач, перемикач двигуна, розетки, роз’єм заземлення |
| Розетки | 2х16 А (220 В) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Стабілізація напруги | система AVR |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип пуску | ручний |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 899 ₴



