Генератор GENERGY VELETA 2,8 кВт
- це надійний джерело енергії, створений з думкою про ваш комфорт та безпеку. З основними характеристиками, що включають фірмовий двигун професійного класу GENERGY SGB210PRO ємністю 208 см3 та об'єм оливи – 0,6 л, цей генератор забезпечує потужний вихід, який може підтримувати багато електроприладів. У цьому генераторі є захист від низького рівня оливи (автовідключення) та захист від перевантаження переривником, що додає додаткової безпеки під час його використання. Двигун 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів, з повітряним охолодженням. Вбудована система стабілізації напруги SVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку. Паливний бак об'ємом 2,6 л забезпечує достатню кількість палива для тривалої роботи. На панелі управління знаходяться: 2 розетки 16 А (клас захисту від пилу та вологи – IP44); кнопка запуску, велика кнопка екстреного відключення, інтелектуальна цифрова панель, яка відображає вихідну напругу, частоту та мотогодини. За допомогою транспортувального набору, який включає два 8-дюймові колеса та ручки, цей генератор легко перенести і встановити в будь-якому місці. Його габарити становлять 710х517х527 мм, а маса – 56 кг, що робить його зручним для використання. Професійний бензиновий генератор GENERGY VELETA 2,8 кВт виробництва Іспанії - це вибір на користь надійності та високої продуктивності. Даний генератор - ідеальне рішення для тих, хто шукає потужний, але в той же час економічний генератор. Споживання палива та тривалість автономної роботи залежать від навантаження, що робить цей генератор ефективним та економічно вигідним вибором. За рахунок двох типів запуску - ручного із шнура та електро – при натисканні на відповідну кнопку на панелі керування, генератор легко використовувати. Акумулятор входить до комплекту постачання, що забезпечує додаткову зручність. Рівень шуму генератора складає – 96 дБ або 64-73 дБ на відстані 7 м, що забезпечує комфорт під час його роботи. Вибираючи бензиновий генератор GENERGY VELETA 2,8 кВт, ви вибираєте якість та надійність. Будь то домашнє використання, робота на відкритому повітрі чи екстрені ситуації, цей генератор зможе впоратися з будь-якими задачами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 56 кг |
| Высота | 710 мм |
| Длина | 527 мм |
| Ширина | 517 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 2.6 л |
| Потребление топлива | 1 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 35 300 ₴



