Генератор бензиновый GENERGY SOMPORT, 9,2кВт, 1ф/3ф, колеса, електростартер
Витрата палива, л/год: 3,11/3,17
Вихідна напруга, В : 220/380
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 790х660х700
Максимальна потужність, кВт : 8,3/9,2
Номінальна потужність, кВт : 8/9
Рівень шуму, dB : 74
Система пуску : електричний пуск
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 50
Вага, кг: 125
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Генератор бензиновий GENERGY SOMPORT 8,3 кВт/9,2 кВт – однофазний та трифазний генератор 230В/400В преміум класу з максимальним захистом від ураження струмом навіть при експлуатації в умовах підвищеної вологості. Підходить для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, майстерень, кемпінгів і т.д. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 9 кВт (номінальна потужність, напруга 400 В) або до 8 кВт (номінальна потужність, напруга 230 В). Максимальна потужність для даної моделі: 9,2 кВт (400 В) та 8,3 кВт (230 В).
Особливості бензогенератора Дженерджі SOMPORT 9,2 кВт / 8,3 кВт:
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB620PRO EURO V із примусовим повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 625 см3. Об'єм масла в картері – 1,4л.
Альтернатор із мідною обмоткою.
Функція SVR (стабілізація напруги) забезпечує стабільну подачу напруги без стрибків, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
Електрозапуск (акумулятор входить до комплекту). Заряджання акумулятора відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою, який забезпечує оптимальний заряд батареї. Зверніть увагу: у цій моделі ручний запуск не передбачено.
Наявність захисту від перевантаження та низького рівня оливи.
На панелі управління знаходяться 3 розетки IP67: 1х16А + 1х32А 230В + 1х32А 400В.
Наявність пристрою залишкового струму 30mA для швидкого розмикання контактів, попередження витоку струму в ланцюзі, забезпечення захисту від ураження струмом.
Наявність дисплея Smart Digital дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
На панелі керування також є велика кнопка аварійного вимкнення.
Місткість бензобака – 50 л.
Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% (230В/400В) - споживання пального 2,4 л/год/2,38 л/год – час безперервної роботи – 20,76 год/21 год.
При навантаженні 50% (230В/400В) - споживання пального 3,11 л/год/3,17 л/год – час безперервної роботи – 16,09 год/15,76 год.
При навантаженні 75% (230В/400В) - споживання пального 3,82 л/год/3,96 л/год – час безперервної роботи – 13,09 год/12,61 год.
Зручне переміщення завдяки наявності 4 коліс, два з яких мають діаметр 10-дюймів, та складної ручки.
Модель має міцний металевий каркас, який забезпечує надійний захист двигуна та альтернатора від отримання механічних пошкоджень у процесі транспортування.
Клас ізоляції: F/A.
Клас виконання: G1.
Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
Маса електростанції -125 кг.
Габарити без коліс – 790х660х700 мм.
Габарити з колесами – 812х763х811 мм.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 400 В |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 125 кг |
| Высота | 660 мм |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | GENERGY SGB620PRO EURO V |
| Объем двигателя | 625 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.4 л |
| Объем топливного бака | 50 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер |
Информация для заказа
- Цена: 84 900 ₴








