Генератор бензиновый GENERGY MULHACEN ATS, 7,0кВт, 1ф, колеса, електростартер
Витрата палива, л/год: 2,6
Вихідна напруга, В : 230
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 680х669х745
Максимальна потужність, кВт : 7
Номінальна потужність, кВт : 6,5
Рівень шуму, dB : 74
Система пуску : авто / ручна / електро
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 28
Вага, кг: 92
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Генератор бензиновий GENERGY MULHACEN ATS 7 кВт - однофазний генератор 220В з АВР (автоматичним введенням резерву) для постачання електроенергії у будинки, офіси, на будівельні майданчики, кемпінги тощо. Здатний забезпечувати роботу електроприладів із сумарною потужністю до 6,5 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цієї моделі: 7 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі MULHACEN ATS 7 кВт:
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB420PRO EURO V із примусовим повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 420 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм масла в картері – 1,1л.
Альтернатор із мідною обмоткою.
Функція SVR (стабілізація напруги) забезпечує стабільну подачу напруги без стрибків, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить до комплекту). Зарядка акумулятора відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою, який забезпечує оптимальний заряд батареї.
Функція ATS забезпечує повністю автоматичне включення генератора (з послідовністю до 5 спроб запуску) у разі відключення електроенергії.
Наявність захисту від перевантаження та низького рівня олії.
На панелі управління знаходиться 1 розетка IP44 32А 230В.
Наявність дисплея Smart Digital дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
Місткість бензобака – 28 л.
Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 2 л/год – час безперервної роботи – 14 год.
При навантаженні 50% – споживання пального 2,6 л/год – час безперервної роботи – 10,7 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 3 л/год – час безперервної роботи – 9,3 год.
Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаної металевої ручки з пластиковою накладкою.
Клас ізоляції: F/A.
Клас виконання: G1.
Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 74 дБ.
Рама "ZERO GRAVITY" дозволяє переміщувати генератор з мінімальними зусиллями.
Маса електростанції – 92 кг.
Габарити (з колесами) – 680х669х745 мм.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 6.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 92 кг |
| Высота | 669 мм |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | GENERGY SGB420PRO EURO V |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 28 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
Информация для заказа
- Цена: 51 800 ₴








