Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 5000, 4,5кВт, 1ф, колеса, електростартер
Витрата палива, л/год: 1,8
Вихідна напруга, В : 230
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 670х556х503
Максимальна потужність, кВт : 4,5
Номінальна потужність, кВт : 4
Рівень шуму, dB : 74
Система пуску : ручна / електро
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 9
Вага, кг: 60
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 5000 4,5 кВт - однофазний генератор 220В для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів і т.д. Здатний забезпечувати працездатність електроприладів із сумарною потужністю до 4 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цієї моделі: 4,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі LIMITED 5000 4,5 кВт:
Оснащений 4-тактним OHV - двигуном з верхнім розташуванням клапанів GENERGY SGB270 з повітряним охолодженням, об'єм двигуна - 272 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм масла в картері – 1 л.
Альтернатор із мідною обмоткою.
Функція AVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить у комплект поставки).
Наявність захисту від перевантаження та низького рівня оливи. Індикатор рівня палива дозволить вчасно поповнювати запас палива.
На панелі керування знаходяться 2 розетки 16А 230В (IP44).
Наявність дисплея дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
Місткість бензобака - 9 л.
Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 50% – споживання пального 1,8 л/год – час безперервної роботи – 5 год.
Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаним металевим ручкам із пластиковими накладками.
Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шумна відстані 7 м – 74 дБ.
Маса електростанції – 60 кг.
Габарити – 590х430х442 мм.
Габарити упаковки: 670х556х497 мм / габарити із врахуванням коліс 670х556х503 мм.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Высота | 556 мм |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 497 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGB270 |
| Объем двигателя | 272 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1 л |
| Объем топливного бака | 9 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
Информация для заказа
- Цена: 26 600 ₴









