Генератор бензиновый GENERGY GORBEA NEW, 2,8кВт, 1ф, колеса, ручн.старт
Витрата палива, л/год: 1
Вихідна напруга, В : 230
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 632х577х563
Максимальна потужність, кВт : 2,8
Номінальна потужність, кВт : 2,5
Рівень шуму, dB : 73
Система пуску : ручний стартер
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 13
Вага, кг: 49
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Генератор бензиновий GENERGY GORBEA NEW 2,8 кВт - однофазний генератор 220В для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів і т.ін. Здатний забезпечувати працездатність електроприладів із сумарною потужністю до 2.5 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цієї моделі: 2,8 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі GORBEA NEW 2,8 кВт:
Оснащений 4-тактним OHV – двигуном GENERGY SGB210PRO з повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 208 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм масла в картері - 0,6 л.
Альтернатор із мідною обмоткою розрахований на тривалий термін служби, стійкий до перевантажень.
Стабілізація напруги SVR забезпечує згладжування стрибків напруги, завдяки чому до генератора можна підключати навіть чутливу техніку.
Модель має легкий ручний запуск.
Наявність захисту від перевантаження (переривник) та низького рівня оливи.
На панелі управління знаходяться 2 розетки - 230В 16А класа захисту IP44 можна використовувати у вологих запилених приміщеннях, дисплей.
Місткість бензобака - 13 л.
Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 25% – споживання пального 0,75 л/год – час безперервної роботи – 17,3 год.
При навантаженні 50% - споживання пального 1 л/год. – час безперервної роботи – 13 год.
При навантаженні 75% – споживання пального 1,17 л/год – час безперервної роботи – 11,1 год.
Зручне переміщення завдяки наявності двох 8-дюймових коліс та складаної металевої ручки з пластиковою накладкою.
Рівень звукової потужності генератора – 96 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 64-73 дБ.
Маса електростанції – 49 кг.
Габарити – 632х577х563 мм.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Полная мощность | 2.8 кВА |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 49 кг |
| Высота | 577 мм |
| Длина | 632 мм |
| Ширина | 563 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | ENERGY SGB210PRO |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 13 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 20 800 ₴








