Генератор бензиновый GENERGY CANDANCHU S, 7.0кВт, 3ф, колеса, ручн.старт
Витрата палива, л/год: 2,6
Вихідна напруга, В : 220/380
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 787х623х640
Максимальна потужність, кВт : 6,5/7
Номінальна потужність, кВт : 6/6,5
Рівень шуму, dB : 74
Система пуску : ручний стартер
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 6
Вага, кг: 90
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Генератор бензиновий GENERGY CANDANCHU S 7 кВт - 230 В та 400 В трифазна електростанція, яка дозволяє забезпечувати електроенергією обладнання, інструменти, побутові прилади, електроніку. Може використовуватися у якості основного або резервного джерела живлення.
Модель має максимальну потужність при напрузі 230 В – 6,5 кВт / при напрузі 400 В – 7 кВт.
Номінальна потужність (максимально допустиме значення навантаження при тривалому використанні) при напрузі 230 В – 6 кВт / при напрузі 400 В – 6,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі CANDANCHU S 7 кВт:
Модель оснащена 4-тактним двигуном професійного класу SGB420 PRO ємністю 420 см3 з верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням. Об'єм масла в картері - 1,1 л. Двигун відповідає стандартам EURO V щодо вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах.
Захист від роботи при низькому рівні масла або його відсутності. Захист від перевантажень.
Легкий ручний запуск зі шнура.
Альтернатор повністю мідний - стійкий до перевантажень і перегріву, має велику пускову здатність.
Наявність електронного стабілізатора напруги SVR – дозволяє підключати до генератора чутливу до перепадів напруги техніку.
Паливний бак розрахований на 6 л бензину.
Споживання та час автономної роботи залежать від навантаження на електростанцію, так:
- при навантаженні 25% споживання пального становитиме – 2 л/год, а час автономної роботи – 3 год.
- при навантаженні 50% споживання пального становитиме – 2,6 л/год, а час автономної роботи – 2,5 год.
- при навантаженні 75% споживання пального становитиме – 3 л/год, а час автономної роботи – 2 год.
На панелі управління знаходяться: розетки: 230 В 1х32 А та розетка 400 В – 1х16А - вони відповідають класу захисту від пилу та вологи IP67; смарт-дисплей, який відображає напругу на виході, частоту та мотогодини (необхідно для своєчасного проведення технічного обслуговування), кнопка аварійної зупинки.
Рівень шуму складає 97 дБ. На відстані 7 м цей показник – 74 дБ.
Транспортувальний комплект включає складну ручку та два 10-дюймові колеса.
Компактна конструкція: колеса розташовані на одному рівні з рамою (у більшості електростанцій вони значно виступають за межі рами), завдяки чому генератор займає менше місця.
Маса – 90 кг.
Габарити: 787х623х640 мм.
Клас ізоляції: F/A.
Клас виконання: G1.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 6.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 кг |
| Высота | 623 мм |
| Длина | 787 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SGB420 PRO |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 59 900 ₴











