Генератор бензиновый GENERGY ANETO, 5.5кВТ, 1ф, колеса, рунч.старт
Витрата палива, л/год: 2,1
Вихідна напруга, В : 230
Габарити довжина х ширина х висота, мм : 745х680х669
Максимальна потужність, кВт : 5,5
Номінальна потужність, кВт : 5
Рівень шуму, dB : 74
Система пуску : ручний стартер
Тип двигуна: 4 тактний
Обсяг паливного бака, л : 28
Вага, кг: 79
Гарантія: 12 місяців або 1000 мотогодин
Бензиновий генератор GENERGY ANETO 5,5 кВт – однофазна (230 В) електростанція для забезпечення електроенергією потужних побутових електроприладів, будівельного інструменту тощо. Модель може використовуватися у якості основного або резервного джерела живлення. Максимальна потужність генератора – 5,5 квт. Номінальна потужність (максимально допустима потужність тривалих навантажень) – 5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі ANETO 5,5 кВт:
Модель отримала новий двигун GENERGY SGB-PRO EURO V - SGB420PRO (чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням) ємністю 420 см3. Об'єм оливи – 1,1 л.
Автоматичне вимкнення при низькому рівні масла. Захист від перевантаження переривником.
Альтернатор зі 100% мідною обмоткою має тривалий термін служби, високу стійкість до перевантажень, перегріву.
Наявність системи, що стабілізує напругу – SVR – сприяє подачі електроенергії без стрибків.
Легкий ручний запуск.
Модель отримала ємний паливний бак на 28 л.
Залежно від ступеня навантаження генератора залежить споживання пального та тривалість автономної роботи. Для цієї бензинової електростанції показники такі:
- при навантаженні 25% споживання пального – 1,6 л/год, а тривалість автономної роботи – 17,5 год.
- при навантаженні 50% споживання пального – 2,1 л/год, а тривалість автономної роботи – 13,3 год.
- при навантаженні 75% споживання пального – 2,5 л/год, а тривалість автономної роботи – 11,2 год.
На панелі керування знаходяться: smart дисплей, який повідомляє користувача про необхідність технічного обслуговування, а також про напругу вихідного струму, частоту та мотогодини; 1 розетка 16 А та 1 розетка 32 А (IP44).
Рама ZERO GRAVITY забезпечує захист двигуна, альтернатора та спрощує процес переміщення генератора.
Наявність транспортувального комплекту: складна ручка з м'якою пластиковою накладкою, а також два 8-дюймові колеса.
Рівень шуму: 97 дБ, на відстані 7 м цей показник – 67-74 дБ.
Клас ізоляції: F/A.
Клас виконання: G1.
Габарити: 745х680х669 мм.
Маса – 79 кг.
Країна-виробник: Іспанія.
Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Защитный кожух | Нет |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 79 кг |
| Высота | 680 мм |
| Длина | 745 мм |
| Ширина | 669 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGB-PRO EURO V – SGB420PRO |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 28 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 34 800 ₴








