Генератор бензиновый EnerSol EPG-1200S однофазный, макс 1.2 кВт, ручной старт
Технічні характеристики EPG-1200S
Виробник
EnerSol
Країна-виробник
Китай
Тип запуску
ручний стартер
Двигун
Enersol
Модель двигуна
ES-98G
Кількість циліндрів двигуна
1
Об’єм двигуна, куб.см
98
Потужність двигуна, кВт
2.98
Номінальні оберти двигуна, об/хв
3000
Напруга генератора, В
230
Частота, Гц
50
Номінальна потужність генератора, кВт
1
Максимальна потужність генератора, кВт
1.2
Номінальний постійний струм, А
8.3
Номінальний змінний струм, А
4.5
Об’єм масла в картері двигуна, л
0.6
Функція зварювання
немає
Тип генератора
однофазний
Охолодження двигуна / генератора
повітряне
Матеріал альтернатора
мідь
Паливо
бензин
Об’єм паливного бака, л
6
Витрата палива, л/кВт·год
0.31
Ступінь захисту
IP23
Рівень шуму, дБА
95
Виконання
відкрите
Вага, кг
25
Комплектація
✔ Вольтметр - 1 шт;
Габаритні розміри упаковки EPG-1200S
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
605
445
450
Особливості EPG-1200S
EnerSol EPG-1200S - однофазний генератор з ручним запуском. Він оснащений двигуном Enersol ES-98G з 1 циліндром та робочим об'ємом 98 см³, потужністю 2,98 кВт при 3000 об/хв. Напруга генератора 230В, частота 50Гц, номінальна потужність генератора 1кВт та максимальна потужність генератора 1,2кВт.
Генератор має постійний номінальний струм 8,3 А і змінний номінальний струм 4,5 А, об'єм мастил у картері 0,6 літра. Він має повітряне охолодження та мідний альтернатор. Він працює на бензині з ємністю паливного бака 6 літрів та витратою палива 0,31 л/кВт·год.
EnerSol EPG-1200S має клас захисту IP23 та рівень шуму 95 дБ, що робить його придатним для використання в різних умовах. Корпус відкритий, що полегшує доступ до двигуна, а вага генератора становить 25 кг, що робить його портативним. У генератор входить вольтметр, який забезпечує контроль напруги генератора в режимі реального часу.
Генератор компактний та легкий, що спрощує транспортування та зберігання. Його низька витрата палива означає, що він заощадить вам гроші в довгостроковій перспективі, а його ефективна продуктивність робить його чудовим варіантом для живлення невеликих побутових приладів, інструментів та багато іншого.
Генератор EnerSol EPG-1200S - це високопродуктивне та надійне рішення для всіх ваших потреб в енергії. Завдяки передовим технічним характеристикам та високоякісному дизайну цей генератор гарантовано забезпечить вас постійним та стабільним електроживленням, де б ви не знаходилися – вдома, в офісі чи в польових умовах. Його компактний розмір і простота перенесення роблять його ідеальним для різних застосувань, а його тиха робота і низький рівень викидів гарантують, що він не заважатиме вашому оточенню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 1.2 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 445 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | ES-98G |
| Объем двигателя | 98 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 7 899 ₴










