Генератор бензиновий EnerSol EPG-11000TEA 3ф, макс 11.0 кВт, ел.старт
Технічні характеристики EPG-11000TEA
Виробник
EnerSol
Країна-виробник
Китай
Тип запуску
електростартер
Габаритні розміри, мм
785*655*915
Двигун
EnerSol
Модель двигуна
ES690VG
Кількість циліндрів двигуна
2
Об’єм двигуна, куб.см
688
Номінальні оберти двигуна, об/хв
3600
Напруга генератора, В
400
Частота, Гц
50
Номінальна потужність генератора, кВт
10
Максимальна потужність генератора, кВт
11
Номінальний постійний струм, А
8.3
Номінальний змінний струм, А
25
Об’єм масла в картері двигуна, л
1.5
Функція зварювання
немає
Тип генератора
трифазний
Охолодження двигуна / генератора
повітряне
Матеріал альтернатора
мідь
Паливо
бензин
Об’єм паливного бака, л
45
Витрата палива, л/кВт·год
0.36
Ступінь захисту
IP21
Рівень шуму, дБА
96
Виконання
відкрите
Вага, кг
170
Комплектація
✔ Мультиметр 3в1 - 1 шт
✔ Комплект коліс і ручок - 1 шт
✔ Блок автоматики - 1 шт
Габаритні розміри упаковки EPG-11000TEA
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
785
655
915
Особливості EPG-11000TEA
✔ Сучасний генератор розроблений для використання в якості резервного джерела живлення та ремонтних робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 11 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 10 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 170 кг |
| Высота | 655 мм |
| Длина | 785 мм |
| Ширина | 915 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3600 об/мин |
| Количество цилиндров | 2 |
| Марка двигателя | ES690VG |
| Объем двигателя | 688 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.5 л |
| Объем топливного бака | 45 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 99 899 ₴












