Бензиновый генератор EnerSol EPG-7500SEА однофазн, макс 7.5 кВт, эл.старт, адаптированный под АТС
Технічні характеристики EPG-7500SEA
Виробник
EnerSol
Країна-виробник
Китай
Тип запуску
електростартер
Габаритні розміри, мм
695х530х565
Двигун
EnerSol
Модель двигуна
ES-450G
Кількість циліндрів двигуна
1
Об’єм двигуна, куб.см
450
Потужність двигуна, л. с.
15
Номінальні оберти двигуна, об/хв
3000
Напруга генератора, В
230
Частота, Гц
50
Коефіцієнт потужності
1
Номінальна потужність генератора, кВт
7
Максимальна потужність генератора, кВт
7.5
Номінальний постійний струм, А
8.3
Номінальний змінний струм, А
30.4
Об’єм масла в картері двигуна, л
1.1
Функція зварювання
немає
Тип генератора
однофазний
Охолодження двигуна / генератора
повітряне
Матеріал альтернатора
мідь
Паливо
бензин
Об’єм паливного бака, л
26
Витрата палива, л/кВт·год
0.31
Ступінь захисту
IP23M
Рівень шуму, дБА
96
Виконання
відкрите
Вага, кг
84.5
Комплектація
✔ Комплект коліс і ручок - 1 шт
✔ Стабілізація напруги - AVR - 1 шт
✔ Цифровий мультиметр 3 в 1 - 1 шт
✔ Підготовка під автоматику - 1 шт
Габаритні розміри упаковки EPG-7500SEA
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
695
530
565
Особливості EPG-7500SEA
✔ Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
✔ Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, мультиметром 3 в 1, комплектом коліс і ручок та AVR.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 84.5 кг |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 695 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | ES-450G |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Объем двигателя | 450 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 26 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 31 899 ₴









