Генератор бензиновый EnerSol EPG-5500S однофазный, макс 5.5 кВт, ручной старт
Технічні характеристики EPG-5500S
Виробник
EnerSol
Країна-виробник
Китай
Тип запуску
ручний стартер
Двигун
EnerSol
Модель двигуна
ES-390G
Кількість циліндрів двигуна
1
Об’єм двигуна, куб.см
390
Потужність двигуна, л. с.
13
Номінальні оберти двигуна, об/хв
3000
Напруга генератора, В
230
Частота, Гц
50
Коефіцієнт потужності
1
Номінальна потужність генератора, кВт
5
Максимальна потужність генератора, кВт
5.5
Номінальний постійний струм, А
8.3
Номінальний змінний струм, А
21.7
Функція зварювання
немає
Тип генератора
однофазний
Охолодження двигуна / генератора
повітряне
Матеріал альтернатора
мідь
Паливо
бензин
Об’єм паливного бака, л
26
Витрата палива, л/кВт·год
0.31
Ступінь захисту
IP23M
Рівень шуму, дБА
95
Виконання
відкрите
Вага, кг
72
Комплектація
✔ Комплект коліс і ручок
✔ Стабілізація напруги - AVR
✔ Цифровий мультиметр 3 в 1
Габаритні розміри упаковки EPG-5500S
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
695
530
565
Особливості EPG-5500S
✔ Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
✔ Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, мультиметром 3 в 1, комплектом коліс і ручок та AVR.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 72 кг |
| Высота | 565 мм |
| Длина | 695 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | ES-390G |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Объем двигателя | 390 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 26 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 22 899 ₴










