Генератор бензиновый EnerSol EPG-2800S однофазн, макс 2.8 кВт, ручн старт
Технічні характеристики EPG-2800S
Виробник
EnerSol
Країна-виробник
Китай
Тип запуску
ручний стартер
Габаритні розміри, мм
615x440x440
Двигун
EnerSol
Модель двигуна
ES-210G
Кількість циліндрів двигуна
1
Об’єм двигуна, куб.см
210
Потужність двигуна, л. с.
7
Номінальні оберти двигуна, об/хв
3000
Напруга генератора, В
230
Частота
50
Коефіцієнт потужності
1
Номінальна потужність генератора, кВт
2.5
Максимальна потужність генератора, кВт
2.8
Номінальний постійний струм, А
8.3
Номінальний змінний струм, А
12.2
Функція зварювання
немає
Тип генератора
однофазний
Охолодження двигуна / генератора
повітряне
Матеріал альтернатора
мідь
Паливо
бензин
Об’єм паливного бака, л
15
Витрата палива, л/кВт·год
0.31
Ступінь захисту
IP23M
Рівень шуму, дБА
95
Виконання
відкрите
Вага, кг
40
Комплектація
✔ Стабілізація напруги - AVR
✔ Вольтметр
Особливості EPG-2800S
✔ Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
✔ Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, вольтметр та AVR.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 615 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | ES-210G |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 12 л |
Информация для заказа
- Цена: 8 899 ₴












