Високоякісний дизельний генератор GUCBIR GJD8000H - ідеальне рішення для тих, хто цінує надійність і високу продуктивність. Виконаний за сучасними стандартами, цей генератор володіє рядом значних переваг, що робить його незамінним у вашому домі, на дачі або в інших місцях, де необхідне незалежне джерело енергії.
Генератор GUCBIR GJD8000H оснащений потужним двигуном, який володіє підвищеною продуктивністю. Він розрахований на інтенсивний режим роботи, тому витримує велику кількість мотогодин до капремонту, що робить його вибором номер один для важких робіт.
Цей дизельний генератор спроможний працювати до 8 годин безперервно, гарантуючи вам неперервне енергопостачання, коли ви цього найбільше потребуєте. Завдяки універсальному електростартеру, запуск генератора здійснюється легким поворотом ключа. А якщо це необхідно, ви завжди можете використати надійний стартерний шнур.
GUCBIR GJD8000H оснащений паливним баком великого об'єму - 13.5 літрів, що забезпечує довгу роботу без додаткових перерв на заправку. Потужність генератора складає 8 кВт, що забезпечує достатню енергію для одночасного живлення двох електроспоживачів, що значно збільшує його функціональність.
Ще однією перевагою є невеликі габаритні розміри генератора. Це дозволяє вам зберігати його навіть у вузьких просторах, звільняючи місце для інших важливих предметів. Вбудовані обгумовані колеса і рукоятка забезпечують легкість пересування генератора, що робить його не тільки потужним, але й дуже зручним у використанні.
Рівень шуму всього 75 дБ, що дозволяє використовувати генератор GUCBIR GJD8000H в різних умовах, не турбуючись про зайвий шум. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає надійний, потужний, але при цьому тихий генератор.
Завдяки високій напрузі в 220 В, генератор GUCBIR GJD8000H відповідає всім стандартам якості і безпеки. Це робить його вибором номер один для тих, хто хоче купити дизельний генератор, який є надійним, ефективним і зручним в експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gucbir |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 115 кг |
| Высота | 655 мм |
| Длина | 720 мм |
| Ширина | 492 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | 192FAE |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Объем масляной системы двигателя | 1.7 л |
| Объем топливного бака | 13.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. потужність, кВт | 8 |
| Напруга, В | 220 |
| Об'єм паливного бака, л. | 13.5 |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Тип запуска | Ручний стартер, Електричний запуск |
Информация для заказа
- Цена: 39 900 ₴



